internet download manager final version

می توان گفت نرم افزار اینترنت دانلود منیجر IDM بهترین نرم افزار برای مدیریت دانلود است. این نرم افزار سرعت دانلود را 3 تا 5 برابر میکنید و بانصب این نرم افزار میتوانید به راحتی از سایت های YouTube, Google Video, MySpaceTV دانلود کنید.همچنین اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنتی شما قطع شود بدون نگرانی می توانید ادامه فایل را پس از برقراری ارتباط مجدد دریافت نمائید . شما از طریق برنامه Internet Download Manager می توانید انواع فایل ها را به آسانی دریافت کنید. از ویژگی های نرم افزار IDM می توان به ظاهری ساده، پشتیبانی از اکثر مرور گرهای محبوب، نصب آسان، قابلیت ادامه یافتن دانلود بعد از قطع اتصال از اینترنت، زمان بدنی دانلود ها و … اشاره کرد.

 

آموزش پچ و فعال سازی idm:

1) ابتدا آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید.

2) سپس نرم افزار را نصب کنید.

3)بعد به بخش Task Manager ویندوز بروید و در تب processes  به دنبال نرم افزار internet download manager بگردید و در صورت پیدا کردن روی آن کلیک کنید و گزینه end task را بزنید(اگر نتوانستید پیدا کنید به مرحله بعد بروید.)

4)سپس فایل پچ ارائه شده در فایل را اجرا نموده و بر روی گزینه patch کلیک کنید.

 

تغییرات آخرین نسخه:

- رفع مشکلات جزئی و مشکلات هماهنگی با مرورگرهای مختلف

 

دانلود+کرک
برای دانلود میتوانید از نرم افزار IDM استفاده کنید.فایل ها برای کاهش حجم و دریافت سریعتر فشرده شده اند و برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده میتوانید از نرم افزار winrar  استفاده کنید.
حجم : 7 مگابایت
رمز فایل : www.zb-dl.ir